Джан Бекир отново със злато в свободната борба Клубът от Стремци участва в първенството с четирима състезатели. Бронзов медал грабна Емре Рамадан, останалите борци заеха 11 и 13 място.

Състезателят по свободна борба от спортен клуб „Крепост” в Стремци Джан Бекир отново завоюва златен медал на държавното лично първенство за юноши в Бургас. Нашият състезател в категория до 79 кг се изкачи на най-високото стъпало на стълбичката на призьорите след оспорвана надпревара. На финала той победи с категоричното 7:3 представителя на Националната спортна академия.

Клубът от Стремци участва в първенството с четирима състезатели. С бронзов медал се окичи Емре Рамадан, който се състезава в категория до 74 кг. Останалите  борци заеха 11 и 13 място.

Президентът на клуба Велиятин Вели сподели,  че в надпреварата е имало много силно участие от ЦСКА, НСА, Сливен и други клубове. Той е доволен от представянето на своите момчета. Велиятин Вели изрази благодарност на кмета на община Кърджали инж. Хасан Азис, който подпомага състезателите.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.