Случи се! Волейболна Арда вече е в Суперлигата Момчетата на Иван Халачев сразиха Дея с резултат 3:1

С резултат 3:1 гейма ( 23:25; 25:22; 25:17; 25:21) Арда влиза отново Суперлигата, където й е мястото!

Съвсем заслужено Арда „изхвърли“ Дея спорт от Суперлигата и влезе в първенството на най-силните отбори в страната.  В рамките на час и 45 минути нашите волейболисти грабнаха победата в атрактивна игра и показаха на бургазлии, че не са за подценяване. Момчетата на Иван Халачев, макар че загубиха гейм, за компенсация после взеха 3 гейма.

Плейаутният мач се игра тази вечер в зала „Младост“, в Димитровград от 18 часа. На сблъсъка нашите волейболисти бяха подкрепени от агитката на Футболен Фен Клуб „Арда 1924“. В залата присъстваха над 300 фена.

Припомняме, че основната цел, която си бяха поставили ръководството на ВК „Арда“ и спортистите, бе влизане на отбора в Суперлигата през следващия сезон. Е, случи се! Трудно, но се справиха с предизвикателството!

Браво, момчета! Кърджали се гордее с вас! Пожелаваме ви да жънете успехи в лигата на супер отборите, където ви е мястото!

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.