Волейболен клуб „Кирково 15“ се завърна със златни медали от турнир във Варна

Волейболен клуб „Кирково 15“ се завърнаха със златни медали от проведените 24-ти игри на спортистите от малките селища, проведени в Аспарухово, Варна. Те се пребориха с отбора на Любимец, който се класира на второ място, на Тополово, класиран на трето място.

„В това първенство участваха два отбора, които са бивши шампиони на малки селища. Това е отборът на Любимец. С Любимец участвахме тази година на републиканско първенство във Варна за 13-годишни момичета и те се представиха много убедително, по-добре от нас. Класирани са на 4-о място на отборно първенство, във финалната шестица биха отбора на ЦСКА убедително с 2:0. Но тука направихме много силен турнир и успяхме в тази възрастова група, и то убедително с 2:0. Първенството беше много успешно за нас. Децата бяха се подготвили много добре. Много съм доволен от тях. Искам да им благодаря за това, което постигнаха. Сериозно се потрудиха и наистина децата издържаха психически“, каза за БНР – Кърджали треньора на отбора Динко Николов.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.