Първо полувреме: „Арда“ – „Дунав“ 0:1 Тимът на Стамен Белчев беше по-активният тим на терена през първото полувреме, но рядко стигаше до сериозни положения

В 45-ата минута Дунав откри резултата с първия си точен удар. Александър Исаевски подаде на Ахмед Ахмедов в наказателното поле, а нападателят промуши топката покрай Иван Караджов с левия крак.

Първото полувреме не предложи много интересни ситуации.

овакът Арда и Дунав играят при резултат 0:1 в двубой от 12-тия кръг на efbet Лига. Ахмед Ахмедов откри в последната минута на първото полувреме. Двубоят се играе на стадион “Локомотив” в Пловдив. Срещата можете да наблюдавате пряко по DIEMA SPORT и онлайн на PLAY DIEMA XTRA.

В 45-ата минута Дунав откри резултата с първия си точен узар. Александър Исаевски подаде на Ахмед Ахмедов в наказателното поле, а нападателят промуши топката покрай Иван Караджов с левия крак.

Първото полувреме не предложи много интересни ситуации. Тимът на Стамен Белчев беше по-активният тим на терена, но рядко стигаше до сериозни положения. Дунав, от своя страна, седеше компактно в защита и атакуваше предимно на контраатаки.