Юношите на волейболна АРДА надвиха Берое на техен терен Заради прокапалата зала "Арпезос", мачът бе изигран в Стара Загора

Юношите старша възраст на волейболна АРДА, с треньор Павел Митев, безапелационно надиграха с 3:1 отбора на Берое. Победата им, в контекста на внезапната промяна на залата, в която трябваше да се играе мача от Кърджали в Стара Загора, и факта, че  Беройци играят със същия отбор във Висшата лига при мъжете, е значително събитие.

Срещата трябваше да е в Кърджали, но поради това, че цялата зала капеше, се наложи в последния момент да отидем и да го изиграем в Стара Загора. Бихме ги с 3:1. Беше много трудно! Всички геймове бяха на 23. Първия го загубихме на 23, втория спечелихме 25:23, третия спечелихме 26:24 и четвъртия – 25:23 точки“, сподели за „Нов живот“ треньора Павел Митев.

Следващия мач на отбора е в следващата сряда в Кърджали срещу волейболистите на Сливен. Надеждата на клубното ръководство и на спортистите е, че времето ще е хубаво и няма да вали.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.