ngan hang standard chartered truc tuyen highoption nedir quỹ đầu tư vcbf ngan vib thời gian ân hạn là gì انواع العقود افضل استراتيجية الخيارات الثنائية

В събота и неделя Кирково е домакин на последния кръг на ендуро шампионата, пристигат над 100 мотоциклетисти

Валери НЕДЯЛКОВ

Този уикенд ще станат известни шампионите за сезон 2021 в Българския екстремен ендуро шампионат. Домакин на последния 7-ми кръг е Кирково. До момента участие за заявили над 100 мотоциклетисти от цялата страна. Ще има и международно участие извън класирането, каза председателят на „Крос клуб Кирково” Пламен Анев.

Организатори на състезанието са „Крос клуб Кирково” и община Кирково. То включва традиционните за екстремния ендуро шампионат навигация и ендурокрос. Старт на навигацията в  събота в 9.30 часа в местността Кукуля ще даде кметът на общината Шинаси Сюлейман. Тази чест той имаше и през септември миналата година. Състезателите ще преминат над 50 километра около Кирково. В неделя в 10.00 часа е стартът на първа серия в ендурокроса. Състезанието ще приключи към 13.00 часа, а награждаването ще бъде от 14.00 часа.

Участниците  вече започнаха да пристигат. Надявам се за пореден път  всички да останат доволни от нашето родопско гостоприемство. Очаквам едно много добро състезание, което ще отсее мъжете от момчетата,  коментира главния организатор Пламен Анев.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

error: Съдържанието е защитено!