thẻ visa debit shinhan bank mở thẻ tín dụng vpbank lãi suất cho vay của fe credit hướng dẫn sử dụng money lover thời gian làm việc của ngân hàng vib
COVID-19 прогноза за Кърджали на 100 хил: Днес (138); 22/10 (143 ↑) ; 23/10 (148 ↑) ; 24/10 (152 ↑)

Тенисистки от Момчилград отиват на финалите на Млад олимпиец

Нов живот

На 9 и 10 октомври в Пловдив се проведе квалификацията за Южна България на Националния турнир „Млад олимпиец“ за юноши и девойки до 19 години.
Участваха 54 момчета и 44 момичета от цялата страна, като първите 14 се класират на финалния етап, планиран за следващия месец.
От Спортен клуб по тенис на маса „Родопи“ – Момчилград севключиха юношите Окан Мехмед, Ивайло Караусев, Джан Юсеин и Окан Джелил и девойките Елиф Ибрям, Мария Дечевска, Есел Ибрахим и Йоана Дечевска.
Елиф Ибрям и Мария Дечевска се класираха в първите 10 и ще участват във финалите.
Есел Ибрахим и Йоана Дечевска ще участват в квалификации за финалите. Юношите отпаднаха от финалите.
На базата от класирането в личното първенство бяха определени и отборите, които се класират за финалите:
Девойките са на трето място и влизат директно за финалите, а юношите са на пето място и ще играят на квалификация.
Представянето им на момчилградските тенисисти, по мнението на треньорите на клуба, е много успешно, като се има предвид тяхната възраст /13-15 години/ и че това е първото им състезание за сезона.
То бе и генерална проверка на спортната им форма, защото предстоят турнирите в Момчилград за техните възрасти в края на този месец.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

error: Съдържанието е защитено!