anyoption yorumları 5s online mua 3 iq option lừa đảo tnex vib lập bảng chi tiêu hàng tháng chuyển khoản có mất phí không
COVID-19 прогноза за Кърджали на 100 хил: Днес (159); 24/10 (161 ↑) ; 25/10 (167 ↑) ; 26/10 (175 ↑)

Тенисистки от Момчилград отиват на финалите на Млад олимпиец

Нов живот

На 9 и 10 октомври в Пловдив се проведе квалификацията за Южна България на Националния турнир „Млад олимпиец“ за юноши и девойки до 19 години.
Участваха 54 момчета и 44 момичета от цялата страна, като първите 14 се класират на финалния етап, планиран за следващия месец.
От Спортен клуб по тенис на маса „Родопи“ – Момчилград севключиха юношите Окан Мехмед, Ивайло Караусев, Джан Юсеин и Окан Джелил и девойките Елиф Ибрям, Мария Дечевска, Есел Ибрахим и Йоана Дечевска.
Елиф Ибрям и Мария Дечевска се класираха в първите 10 и ще участват във финалите.
Есел Ибрахим и Йоана Дечевска ще участват в квалификации за финалите. Юношите отпаднаха от финалите.
На базата от класирането в личното първенство бяха определени и отборите, които се класират за финалите:
Девойките са на трето място и влизат директно за финалите, а юношите са на пето място и ще играят на квалификация.
Представянето им на момчилградските тенисисти, по мнението на треньорите на клуба, е много успешно, като се има предвид тяхната възраст /13-15 години/ и че това е първото им състезание за сезона.
То бе и генерална проверка на спортната им форма, защото предстоят турнирите в Момчилград за техните възрасти в края на този месец.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

error: Съдържанието е защитено!