COVID-19 прогноза за Кърджали на 100 хил  Ниво 3 Днес (288); 22/01 (298 ↑) ; 23/01 (318 ↑) ; 24/01 (338 ↑)

Футболистите на Крумовград“ победиха с 3:1 „Борислав“ в Първомай, Ахмед Осман вкара два гола

Нов живот

Футболният отбор на „Крумовград“ спечели три точки при гостуването си на „Борислав“ в Първомай в мач от 15-тия кръг на първенството в Югоизточната Трета лига.

Домакините откриха в първите минути на двубоя. Крумовград“ бързо изравни с гол на Боримир Карамфилов в 10-ата минута.

Ахмед Осман се превърна в герой на мача. Той даде преднина на крумовградчани в 26-ата минута и оформи крайния резултат 1:3 в 73-ата минута.

„Крумовград“ продължава да е на второ място във временното класиране с  34 точки и головата разлика 42:8, но и с мач по-малко.

Първи е отборът на хасковския „Саяна“ в 38 точки. Той се наложи с 2:0 третия в класирането „Загорец“.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.