COVID-19 прогноза за Кърджали на 100 хил  Ниво 2 Днес (180); 12/08 (166 ↓) ; 13/08 (150 ↓) ; 14/08 (130 ↓)

Футболна „Арда“ победи „Берое“ с 2:1 в приятелски мач в Стара Загора

Нов живот

Футболистите на „Арда“ – Кърджали, водени от новия си старши треньор сърбина Славко Матич, гостуваха на стадион „Берое“ в Стара Загора. Там се проведе приятелката среща с едноименния местен клуб.
Двете единайсеторки създадоха по няколко положения пред двамата вратари, но през първата част до попадение не се стигна. След почивката в 62-ата минута Спас Делев се възползва от грешка в отбраната на старозагорци, открадна топката и без проблем я вкара във вратата на Гошев, с което откри резултата. В 74-ата минута Берое изпълни изпълни ъглов удар и Камен Хаджиев засече топката с глава и от близо се разписа за 1:1. Отговорът на АРДА бе доста бърз и в 77-ата минута Иван Коконов изведе отлично Жуноньо и бразилецът вкара доста ефектен гол за 2:1. До края на срещата Георги Атанасов се опита да увеличи преднината на неговия отбор, но стража на домакините изби в ъглов удар. Така АРДА записа победа, която със сигурност ще вдухне самочувствие на играчите преди важните срещи от efbetЛИГА, като първата е на 20 ноември срещу ЦСКА в София.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

error: Съдържанието е защитено!