Вторият отбор на Арда стартира с победа първенството

Нов живот

Отборът на АРДА II започна повече от отлично своето дебютно участие в Окръжна група Хасково. Играчите на Емил Кременлиев се наложиха с 3:2 като гости на Хеброс (Харманли). Срещата започна повече от добре за АРДА II и още през първото полувреме резултатът стана 0:2. След почивката нашите футболисти вкара още един гол и резултатът набъбна на 0:3. Домакините успяха да върнат два гола за крайното Хеброс – АРДА II 2:3.

Два гола за кърджалийци реализира Николай Аргатов, а веднъж точен бе Валентин Овчаров, който е най-новото попълнение в редиците на АРДА II, идвайки от Крумовград.
Отличен дебют направи и помощник треньорът на АРДА Веселин Минев, който също  е част от АРДА II.  В следващия кръг АРДА II приема Топлика (Минерални бани), а срещата е на 10 септември от 17:00ч. на стадиона в Черноочене.