Крумовград се наложи над Витоша с 3:2, Ахмед Осман стана герой на мача

Нов живот

Футболният отбор на Крумовград спечели три точки срещу Витоша (Бистрица) в една от най-интересните срещи от 17-тия, последен, кръг от есенния дял на Втора лига.

Футболистите на треньора Велислав Вуцов се наложиха на свой терен над „Бистришките тигри“ с 3:2 и събраха актив от 30 точки, което ги нареди на второ място във временното класиране.

Мариян Тонев откри резултата за Крумовград в 24-ата минута, а скоро след това Цветелин Радев удвои. С попадения на Деян Христов и Стивън Славков обаче гостите от Бистрица изравниха.

В последната минута Ахмед Осман се превърна в герой за домакините с точен изстрел – 3:2 и три точки за Крумовград.