Крумовград и Литекс не се победиха, завършиха 1:1

Крумовград и Литекс завършиха наравно 1:1 в двубой от 24-тия кръг на Втора лига. И двете попадения в срещата паднаха през първото полувреме.

Домакините от Крумовград откриха резултата в 19-ата минута чрез Мартин Сораков, а малко след като измина половин час игра Георги Стайков изравни за „оранжевите“.

Тимът, воден от Неманя Миланович, записа трето поредно шампионатно реми и пропусна възможността да скъси дистанцията до лидера в класирането. Ловчалии показват израстване в последните си две срещи, откакто начело на отбора застана Люпко Петрович.

Литекс остава в близост до опасната зона с актив от 28 точки. Крумовградчани са трети в класирането с 40 пункта. В следващия кръг гостуват на Дунав в Русе, докато за „оранжевите“ предстои домакинство на дубъла на Ботев (Пловдив).

Източник: sportal.bg