Футболистите на Арда U15 гледат към първото място в зоната Младите таланти победиха Берое с 3:0

Нов живот

Футболистите на АРДА U15  постигнаха важна домакинска победа с 3:0 над
Берое, в среща от първенството на Зона Пловдив, който се игра на
стадиона в Черноочене.

Резултатът бе открит още в 1-ата минута, когато гостите си отбелязоха автогол. Футболистите на АРДА имаха още няколко положения за попадение, но такова падна едва в 28-ата минута чрез Никола Добринков. След почивката срещата се игра на една врата, а положенията следваха едно след друго. Андрей Димитров засече с глава центриране от ъглов удар правейки резултата 3:0. След попадението футболистите на Емил Щерев поставиха под тотален натиск своя противник, но в герой за старозагорци се превърна техният вратар, който спаси над половин дузина стопроцентови положения.