Полицаите-футболисти спечелиха бронзови медали на Републиканското първенство за служители на МВР

Отборът на ОДМВР-Кърджали спечели бронзови медали на Републиканското първенство по футбол за служители на МВР, което се проведе в курортния комплекс „Албена“ от 25 май до 2 юни.

Кърджалийският тим с капитан Дамян Чаушев стъпи на стълбичката на победителите в конкуренцията на 16 отбора от страната. Бронзовите медалисти получиха и купа от председателя на Спортната асоциация на МВР Чавдар Атанасов.

Трима от играчите на ОДМВР-Кърджали –  Дамян Чаушев, Николай Аргатов и курсанта Синан Ферад, са включени в националния отбор по футбол на служителите в МВР, който ще участва в Европейското първенство във Великобритания през месец юли.

На снимката: тимът на бронзовите медалисти.