Серия от нападения над жени в столицата. Наши зрители ни сигнализираха за непристойно поведение на млада жена, която напада вербално и невербално лица от женски пол на всякаква възраст, включително и малки деца от женски пол.
Един от последните сигнали е от жители на квартал „Гео Милев“.
„Мина по тротоара, започна да ме обижда и ругае без никаква причина. Отправя пряка заплаха, уплаших се не знам какво може да стане следващият път“, заяви пред БНТ потърпевша.
При друг случай жената е нападнала с шило жена в близост до „Пирогов“.
„Нападната е на улицата, стигнало се е до физическа агресия, моята позната е успяла да се скрие в близкия магазин, случката е станала в близост до кръстовището на бул. „Гешов“ и Цар Борис III“, разказа близък на друга потърпевша.
„Обиждаше детето с грозни думи, то се уплаши и започна да плаче“, допълни Красимира, която има дъщеря на 7 години и също са потърпевши.
От СДВР съобщиха за БНТ, че жената е задържана, но това е за пореден път.
Източник: bntnews.bg