Графити ще красят тунела на детското влакче Ученици от СУ „Йордан Йовков“ ще ошарят вагоните и локомотива

Валентина ИВАНОВА

За да създадем настроение на пътуващите с детското влакче, планираме тунелът, през който преминава трасето, да бъде изрисуван с графити.

Явиха се две момчета, които имат опит в тази сфера и в най-скоро време ще реализираме идеята. Това съобщи за „Нов живот“ Шенай Мехмедали, управител на Общинско предприятие „Паркинги, гаражи и зони за паркиране“, което стопанисва част от парк «Простор».

Паметникът преди

Паметникът днес

Наскоро ученици от „П.Р.Славейков“ изрисуваха занемарения партизански паметник, останал от времето на социализма, на кръговото пред чешмичката. Деца от СУ „Йордан Йовков“ имат готовност да разкрасят вагоните и локомотива на детската железница.

Шенай Мехмедали се надява възрастните да уважават труда на децата и да опазват техните рисунки.

🔽Последвайте ни и във Facebook🔽

1 Отговор

  1. Анонимен каза:

    А кой ще кара машината на детското влакче ?

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *