Инструктор ще ce грижи за ползвателите на Приключенския парк в Защитената местност „Дупката“

Нов живот

От 14 юни Приключенският парк, намиращ се на Защитената местност „Дупката“ край Ивайловград,   ще работи с инструктор. Той  ще  погрижи за доброто преживяване на всеки, търсещ нови приключения. Работното време, в което може да се използва атракциона е от 10:00 до 18:00 часа. Почивни дни са понеделник и четвъртък, съобщават от Общинската администрация в Ивайловград.

Приключенският парк е разделен на 5 нива на трудност, както следва: 1 кръг – до 12 г., 2 кръг – до 15 г., 3 кръг – над 18 г., 4 кръг – за напреднали, 5 кръг – за експерти

Съоръженията се използват само в работно време и в присъствието на инструктор, който се грижи за поставянето осигурителна седалка, каска, саморегулиращо се въже, карабинер и едностранно прорязана ролка на всеки участник. Във всички останали случаи ползването на приключенския парк е строго забранено и е опасно за живота.

↓Последвай ни във Facebook

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *