Арда U15 сътвори футболно шоу с цели 9 гола

Нов живот

Футболистите от АРДА U15 продължават отличното си представяне в първенството на Зона Пловдив, след като в пореден мач записаха повече от категорична победа. Този път срещу връстниците си от Черноморец Бургас нашите млади таланти направиха истинско шоу гол след гол, вкарвайки цели 9 гола.

Още в 7-ата минута Аяз Хасан успя от центъра да се разпише, след като и стража на гостите не успя да хване топката. Минута по-късно Божидар Николов бе изведен в отлична позиция в наказателното поле и без проблем покачи на 2:0. Аяз Хасан в 14-ата минута отново с удар от центъра бе точен и за втори път записа своето име сред голмайсторите.

Отговорът на бургазлий бе в 19-ата минута, когато Никола Кодев намали резултата. Играчите на Емил Щерев набързо вкараха нови два гола, чрез Нурай Юсеин и Имран Хасан. Георги Георгиев от Черноморец бе точен в 37-ата минута за 5:2. Ерен Махмуд се разписа за АРДА U15, а два гола вкара и Нурай Юсеин. Никола Кодев от гостите отново се разписа, за да дойде и последния гол в срещата дело на Божидар Николов за крайното АРДАU15 -Черноморец Бургас U15 9:3.

 

Последвайте ни и във Facebook

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *