Мъж загина при катастрофа с тир и микробус на АМ „Тракия“ Товарният автомобил се е забил в микробуса

Мъж е загинал при тежка катастрофа на магистрала Тракия тази нощ. Сигналът в ЦСМП е получен в 00:34 часа, съобщиха за БНР от Центъра за спешна медицинска помощ.

От там уточниха, че инцидентът е станал в платното в посока София. Товарният автомобил се е забил в микробуса.

На мястото веднага е изпратена линейка с медицински екип от Елин Пелин. На място е загинал 55-годишният шофьор на микробуса. Смъртта му е установена от медиците. Водачът на товарния автомобил – мъж на 62 години е с охлузвания по лицето и ръцете. Спешният екип го е прегледал, обработил е контузиите. Не се е наложило да бъде настанен в болница.

 

 

От началото на май движението в платното в посока Бургас на АМ „Тракия“ е напълно ограничено от 10-и до 23-и км. Трафикът преминава двупосочно в платното за София, в което са обособени две ленти за пътуващите към Бургас и една ленти за движещите се към София.

Всяка неделя от 10:00 ч. до 10:00 ч. в понеделник се обособяват две летни за София и една лента за Бургас, когато движението към столицата е по-интензивно.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *