„Арда” загуби в столицата  с 1:0 от „Славия”, единственият гол падна в 66-та минута

Нов живот

„Славия” надигра вчера  „Арда” с 1:0 в мач от 25-ия кръг на Първа футболна лига. Единственото попадение реализира Йон Бакеро в 66-таминута. Първата опасност бе пред вратата на белите. В 7-та минута Ковачев намери Руменов в наказателното поле, който подаде на Котев, но халфът стреля  покрай дясната греда. В 40-та минута Кики от гостите шутира от 30 метра, но Вуцов улови топката. В 72-та минута „Арда можеше да изравни. До края на  двубоя гостите упражниха натиск, но центриранията им не бяха достатъчно ефективни.

През първото полувреме играта на двата отбора бе затруднена от оформилите се локви на терена от проливния дъжд.

„Арда” игра в състав: Луков, Ганев /Зехиров/, Желев, Йорданов, Ковачев, Георгиев /Коконов/, Руменов /Атанасов/, Петков, Кики /Костадинов/, Юруков /Иванов/, Котев.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *