Момичетата на „Кирково 15” записаха категорична победа над „Берое” /Стара Загора/

Нов живот

Отборът на Волейболен клуб „Кирково 15” /момичета до 13 години/ записа категорична победа над „Берое” /Стара Загора/ с 5:0. Срещата се игра в залата на Средно училище „Отец Паисий” в Кирково. Възпитаничките на треньора Динко Николов спечелиха всички геймове с голяма разлика в точките.

Отборът на „Кирково 15” се готви за предстоящия вътрешен турнир в зона „Странджа”, който ще се проведе на 7 и 8 май в Кирково. Освен домакините в него ще участват  „Деа спорт” /Бургас/, Чирпан и Харманли.

В зоната ще се състоят  три такива турнира, с участието на по четири отбора. Класиралите се на първо място в тях заминават на финалите на републиканското първенство.

Надиграхме категорично „Берое”, те са един от основните ни съперници, очаквам да спечелим турнира в Кирково и да се класираме за финалите на републиканското. Получихме покана за контролна среща от отбора в Казанлък, каза Динко Николов.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *