„Крумовград” спечели ценна точка в Ловеч, в събота посреща „Дунав” /Русе/

Нов живот

В 8-ми кръг от първенството във Втора професионална футболна лига отборът на „Крумовград”  посреща на свой терен „Дунав” /Русе/. Мачът ще се играе на 3 септември от 17 часа на стадиона в Крумовград.

В 7-ми кръг „Крумовград” спечели ценна точка при гостуването на „Литекс” /Ловеч/.След 90 минути равностойна игра двата отбора не успяха да си отбележат гол и завършиха 0:0.

Тимът на „Крумовград” продължава да се представя стабилно във първенството и заема пето място във временното класиране с 11 точки. Лидер е  „Струмска слава” /Радомир/ с 15 точки. На второ място е „Спартак” /Плевен/ с 13 точки, на трето – „Етър” /Велико Търново/ – с 13 точки. На четвърта позиция е „Монтана” /Монтана/ с 12 точки.

За главен съдия на срещата „Крумовград” – „Дунав” е назначен Иван Иванов. Ще му помагат Асен Крумов и Тодор Вуков. За четвърти съдия е определен Вилиян Видинов, а за съдийски наблюдател Георги Хаджийски.