АРДА и Ботев Враца си разделиха по една точка

Ботев Враца и АРДА завършиха наравно 0:0 в среща от 13-ти кръг на efbetЛИГА, играна на ст. Хрисо Ботев във Враца. Двубоят започна интензивно и двата отбора създадоха положения пред двамта вратари. В 25-ата минута Александър Георгиев намери Ласана Н’Диайе в наказателното поле, той овладя топката, но ударът му мина над напречната греда. В 30-ата минута главният съдия отмени гол на домакините, след преглеждане на ситуацията от VAR, тъй като Генов бе в положение на засада.

След почивката домакините първи отправиха удар към една от двете врати. В 57-ата минута Георгиев шутира, но топката попадна право в ръцете на Господинов. Малко по-късно Том игра с глава, но топката мина над гредата. Играчите на Александър Тунчев се опитаха да си тръгнат с три точки от Враца, но за съжаление до попадение не се стигна. Така двете единайсеторки си разделиха по една точка, като АРДА вече има 21 и заема 7 място в класирането. В следващия кръг гостуваме на Черно море, а срещата от 14-ти кръг на efbetЛИГА е на 14 октомври от 19:45 ч.