„Крумовград“ победи „Лудогорец ІІ“ и се изкачи на трето място във Втора лига

Нов живот

Вчера отборът на „Крумовград“ постигна заслужена победа над „Лудогорец ІІ“ /Разград/ с 1:0. Срещата от 12-ти кръг на Втора професионална футболна лига се игра на стадиона в Крумовград. Първото полувреме завърши 0:0. Победния гол отбеляза Ахмед Осман в 51-та минута.

Момчетата на новият треньор Велислав Вуцов изиграха много добър мач. Създадоха много голови положения пред противниковата врата, но ги съпътваше малшанса. Освен това гредите спасиха гостите на няколко пъти.

Малко грешки бяха допуснати в защита. Перфектно се представи вратарят Благой Макенджиев, който записа поредна суха мрежа.
След победата си над „Лудогорец ІІ“ тимът на „Крумовград“ се изкачи на трето място във временното класиране.с 21 точки. Водач в таблицата е „Етър“ /Велико Търново/ с 23 точки, а на втора позиция е ЦСКА 1948 ІІ с 22 точки.

Стартовият състав на „Крумовград“ в мача срещу „Лудогорец ІІ“:Благой Макенджиев, Дилян Георгиев, Атанас Ташолов, Цветелин Радев, Александру Осипов, Костадин Ничев, Красимир Илиев /капитан/, Благовест Данчев, Джунейт Яшар, Ахмед Осман, Георги Трифонов.