„Крумовград“ победи като гост „Добруджа“ с 2:0 и се изкачи на второ място

Нов живот

Отборът на „Крумовград“ победи с 2:0 като гост „Добруджа“ /Добрич/ в мач от 13-ти кръг във Втора професионална футболна лига. И двата гола бяха отбелязани през второто полувреме. Това е втори пореден успех за отбора под ръководството на новия треньор Велислав Вуцов. В предишния кръг крумовградчани надиграха на свой терен с 1:0 „Лудогорец 2“ /Разград/.

Срещу „Добруджа“ гостите откриха резултата в 78-та минута след автогол на Ивайло Лазаров. Малко по-късно Мариян Тонев увеличи преднината на своя тим.

След победата си в Добрич „Крумовград“ се изкачи на второ място във Втора лига с 24 точки. На върха е „Етър“ /Велико Търново/ с 26 точки.

В предстоящият 14-ти кръг „Крумовград“ ще гостува на 21 октомври на „Етър“.