Двубоят между Крумовград и Спортист не излъчи победител Срещата между „Крумовград“ и „Спортист“ /Своге/ завърши 0:0

Нов живот

Срещата от 18-ти кръг във Втора футболна лига между „Крумовград“ и „Спортист“ (Своге), която се игра вчера в Крумовград, завърши при резултат 0:0. С точката, която спечелиха крумовградчани остават на второ място. До момента те са натрупали актив от 31 точки. Тимът от „Спортист“ е пети с 29 точки. Начело е дублиращият отбор на ЦСКА 1948 с 38 точки.

Двата тима изиграха относително равностоен мач с леко преимущество на домакините, които създадоха няколко добри положения, удариха и греда в 58-та минута при изпълнение на ъглов удар.

Гостите от Своге приключиха мача с 10 души. Десет минути преди края на срещата Александър Бастунов получи червен картон.