Арда Кърджали удари Етър в контрола

Отборът на Арда (Кърджали) победи с 3:1 новака в efbet Лига Етър с 3:1 в приятелски мач, игран в Нова Загора. Двата тима бяха освободени от ангажиментите си във вътрешното първенство тази седмица, защото ЦСКА 1948 и ЦСКА – София, срещу които трябваше да се изправят, отложиха мачовете си заради квалификациите в Лигата на конференциите.

Кърджалийци демонстрираха повече класа и вкараха три гола до почивката, с които отчаяха “болярите”. В автори на попаденията се превърнаха Хюсеинов (20′), Тилев (40′) и Коконов (45′). През второто полувреме Етър изравни играта, но стигна само до почетно попадение, отбелязано от Ивайло Димитров (84′).

Двата отбора до момента изиграха по два мача в efbet Лига, като нито един от тях не успя да стигне до краен успех. Кърджалийци имат равен и загуба, заемайки 12-ото място, докато великотърновци са на дъното без точков актив.

Източник: sportal

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *