Ергюнал Сабри добави още една републиканска титла в шампионската си колекция Звездата на „Арда бокс“ победи с три нокдауна противника си от София

Валентина ИВАНОВА

Звездата на „Арда бокс“ Ергюнал Сабри –Оги стана републикански шампион за мъже в категория 51 кг на провеждащия се в Пловдив държавен шампионат. Той победи във финалната среща своя противник Дарислав Василев от „Файт“ – София по категоричен начин – с три нокдауна. Това съобщи за „Нов живот“ треньорът Стоян Узунов.

Другият участник от Кърджали – Владислав Вячеславович Дугелний, участва в кат. 54 кг. Той е дебютант на голямо състезание и, въпреки че се представи достойно, загуби от представителя на „Пирин“ Георги Георгиев. Остава на 7-мо място в крайното класиране.