С хеттрик Бойко Борисов прати отбора си на финал
„Витоша“ (Бистрица) се класира за финала на републиканското първенство за ветерани за поредна година. „Тигрите“ победиха със 7:3 врачанския „Ботев“. Три гола отбеляза лидерът на отбора Бойко Борисов, два – Прочети повече









