Нов успех на тенисистите от „Юнак“-Ардино. Цветелина Георгиева спечели турнира на „Кидо“ в Пловдив

Младата надежда на спортен клуб по тенис на маса „Юнак“ Ардино Цветелина Георгиева вдигна купата  на ежемесечния турнир в Пловдив. Надпреварата се проведе в неделния ден, в града под тепетата.

20 състезатели, предимно мъже от „А“ група се бориха за призовите места, но благодарение на своята упоритост и спортен хъс Цвети зае най-високото стъпало на почетната стълбичка.

„Много съм доволен от представянето ѝ. Тя е само на 15 години, но победи двама много класни състезатели на полуфинал и финал. Това са доказали се играчи. И двамата са с положителен баланс в А група, но Цвети зае първото място“, каза за Нов живот треньорът Бейхан Емин.

Само с един състезател ще участва Спортен клуб по тенис на маса „Юнак“ – Ардино на започващото след две седмици Държавно индивидуално първенство до 12 години в Панагюрище. Честта на Ардино и областта от 8-ми до 11-ти април ще защитава Арда Джебеджи.