Крумовград вкара пет на Атлетик (Куклен)

Отборът на Крумовград записа нова победа в Югоизточната Трета лига. Лидерът в класирането разгроми с 5:0 Атлетик (Куклен) в мач от 29-ия кръг на първенството и вече има преднина от 6 точки пред втория Саяна, който обаче е и с двубой по-малко.

Първото попадение дойде още в 3-ата минута, когато Атанас Ташолов засече подаване отляво и реализира на празна врата. 5 минути по-късно Джуней Яшар също бе точен от подобна позиция и покачи до 2:0. В 44-ата минута Аурел Мусай направи резултата класически с хубав шут от границата на наказателното поле.

Добрата игра на Крумовград продължи и след почивката, когато паднаха нови две попадения. В 67-ата минута Калоян Стефанов направи самостоятелен рейд и проби защитата на Атлетик, а след това успя да завърши и сам атаката за 4:0. Крайният резултат оформи Олджай Илеив в 76-ата минута с удар отляво.

С тази победа Крумовград събира в актива си 73 точки и е на 6 пред Саяна. Атлетик (Куклен) продължава със слабата си форма и заема 12-ото място с 29 пункта.

Източник: sportal.bg