Борците от Момчилград се завърнаха от Международен турнир с призови места Над 140 състезатели участваха в надпреварата

Нов живот

По един сребърен и бронзов медал за борците на СК „Родопи 1935“ – така приключи четвъртия Международен турнир, посветен на световния шампион Стоян Ненчев – Цеко.
Турнирът се проведе през уикенда в Пловдив с участието на над 140 състезатели от България, Северна Македония и Гърция.
В категория до 26 килограма Кадир Бекир стана вицешампион, а съотборникът му Фаик Мустафа се отличи с бронза.
Джан Мехмед и Мерт Осман също се представиха достойно, като завършиха съответно на 5-то и 6-то място в крайното класиране.