„Арда” води с 1:0 срещу „Черно море” на стадион „Арена Арда”

На стадион „Арена Арда” в Кърджали завърши първото полувреме от срещата от двадесетия кръг в Първа футболна лига между „Арда” и „Черно море” /Варна/. Домакините водят с 1:0. Срещата започна предпазливо и от двата отбора с лек превес на домакините. В 5 минута Спас Делев имаше шанс да открие резултата. В 29 минута имаше опасност в наказателното поле на „Арда”, но защита се справи. Две минути по-късно Илиян Илиев от отбора на гостите стреля опасно, топката се отклони от външната част на гредата. В 44 минута Иван Тилев остана непокрит, възползва се от свободното пространство и откри резултата. Жълти картони получиха Емил Мартинов и Никола Таравел. Заради въведените противоепидемични мерки мачът се играе без публика. Срещата се ръководи от най-добрия български рефер Георги Кабаков „Арда” започна мача в състав: Иван Караджов, Милен Желев, Спас Делев, Александър Георгиев, Никола Таравел, Иван Коконов, Деян Лозев, Емил Мартинов, Иван Тилев, Пламен Крумов /капитан/, Лъчезар Котев.