Крумовград разгроми Родопа в центъра на Смолян с 5 гола

Нов живот

Крумовградският футболен отбор разгроми Родопа Смолян в мач от 18 кръг на Югоизточна трета група.

През второто полувреме момчета на старши треньора Стефан Генов бяха във вихъра си и отбелязаха цели пет точни попадения във вратата на домакините.
Първият гол падна в 60-тата минута, като точен за крумовградчани бе Мирослав Будинов. Само 16 минути по-късно Ахмед Осман покачи резултата за 0:2, а след още две минути Цветелин Радев заформи класическото 0:3. С още два гола в противниковата врата се записа Петър Христов, който изненада Родопа Смолян в 84-тата и 88-мата минута.  .
Така в редовното време Крумовград се наложи като гост над смоленчани с 5 гола. Главен съдия на мача бе Рюстем Карагарен (Пловдив), а негови асистенти бяха Желязко Пилатов (Пловдив) и Иреней Бодуров (Пловдив). 4-ти съдия на срещата бе Тодор Тодоров, също от Пловдив.
Във временното класиране те заемат първото място, следвани от Саяна Хасково. В следващия 19-ти кръг ще домакинстват мача на Несебър. Това ще се случи на 26 февруари, събота, от 14 часа.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *