„Крумовград“ победи на свой терен „Марица“ с 2:1

Нов живот

„Крумовград“ победи вчера на свой терен с 2:1 „Марица“ /Пловдив/. Резултатът беше отрит от домакините с гол на Цветелин Радев от няколко метра след като засече с глава подаване от Димитър Пиргов. Първото полувреме завърши 1:0.

След добра атака на „Крумовград“ след неприятен рикошет Димитър Аврамов от „Марица“ си отбеляза автогол.

Заради втори жълт картон Джеферсон от „Крумовград“ беше изгонен от игра.

В самия край на срещата Веселин Марчев отбеляза почетното попадение за „Марица“.

Най-важното за нас бяха трите точки, независимо как ще ги постигнем. Контролирахме двубоя, особено през втората част на първото полувреме. След втория жълт картон на Джеферсон двубоят стана много труден за нас. От този момент натам за нас най-важното беше да се браним и да вземем победата, коментира след срещата треньорът на „Крумовград“ Неманя  Миланович.