Старши треньорът на „Крумовград“ Станислав Генчев: Напълно заслужена победа

Старши треньорът на Крумовград Станислав Генчев заяви, че победата срещу Локомотив София е напълно заслужена. Крумовград спечели с 2:0 с голове на Серкан Юсеин и Александър Колев.

„Напълно заслужена победа за нашия отбор. Малко по-слабо първо полувреме за нас, бяхме повече дефанзивно настроени, което беше учудващо за мен, но през второто полувреме започнахме да следвахме плана, си за мача създадохме доста положения, можеше и по рано да вкараме втори гол. Противникът не създаде нито едно чисто положение за целия мач, затова – победата е заслужена.

Играта ставаше по-добра от минута на минута, колкото повече наближаваше края на мача, толкова по-добре стояхме на терена, което много ме радва.

Статистиката показва, че сме направили 24 нарушения, но сигурно от тях имаше най-много 5, другите си ги измисли съдията, затова се нервирах, измисляше фаулове да прекъсне някоя наша атака“, коментира Станислав Генчев.