Кямран Билял от Крумовград спечели шахматния турнир за Купата на кмета на община Кирково

Нов живот

За поредна година Кямран Билял от Крумовград спечели шахматния турнир за Купата на кмета на община Кирково. На второ място се класира д-р Еркин Осман, а на трето Еминали Салиф от Кърджали. При децата на първо място е Демир Хаджъисмаил, на второ – Алиберат Али и на трето – Клаус Шабан.

В турнира, който е в чест на 110-годишнината от създаването на община Кирково, участваха 40 състезатели – деца и мъже. Кметът на общината Шинаси Сюлейман връчи купи, медали и парични награди на победителите. Награди получиха и най-малкият и най-възрастния участник в турнира.