„Крумовград” завърши 1:1 срещу „Гигант” в Съединение

Нов живот

Отборът на „Крумовград” /Крумовград/ завърши 1:1 като гост на „Гигант” /Съединение/. Мачът от 33-ти кръг в Югоизточна Трета лига се игра вчера. Крумовградчани поведоха в 36-та минута със страхотен гол на Калоян Стефанов. Първото полувреме завърши 0:1.

Този мач бе без значение за отбора на „Крумовград”, който е едноличен лидер и недостижим в групата с 83 точки. Още предишния кръг след разгромяваща победа с 8:0 над „Борислав” /Първомай/ си осигури влизането във Втора професионална футболна лига. На второ място е „Саяна” /Хасково/ с 71 точки, но с мач по-малко. Днес от 18 часа хасковлии посрещат на свой терен „Атлетик” /Куклен/.

До края на първенството остава един кръг. На 28 май „Крумовград” излиза от 18 часа на свой терен срещу „Саяна”.