Стилияна триумфира с второ сребро на световното в София

Новата звезда на българската художествена гимнастика Стиляна Николова спечели втори сребърен медал на световното първенство в София! 17-годишната ни грация е световна вицешампионка и на бухалки, след като грабна среброто и на обръч.

Във финала на бухалки Стили отново подлуди българските фенове в „Арена Армеец“.Тя зае втората позиция с оценка 32,600. Шампионка стана Дария Варфоломеев от Германия с 33,550. Бронзовият медал спечели София Рафаели с 31,850

Още в първия ден на шампионата родената през 2005 г. Стиляна Николова направи най-добро постижение за България в индивидуалната надпревара на световно първенство по художествена гимнастика от 21 години насам. Тоест – отпреди да се роди.

Източник: actualno.com

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *