Момичетата на Волейболен клуб „Кирково 15“ заеха второ място на турнир в Свиленград

Валери НЕДЯЛКОВ

Отборът на Волейболен клуб „Кирково 15“ прекадетки  /момичета родени през 2009/2010 година/се класира на второ място в оспорван турнир в Свиленград. Един гейм раздели момичетата на треньора Динко Николов от първото място. Той е доволен, че са надиграли победителя в турнира и съжалява, че са  загубили от третия в класирането. В състезанието участваха ВК „Берое“ /Стара Загора/, ВК „Раковски“ /Димитровград/, ВК „Гръм в рая – Свиленград“ /Свиленград“ и ВК „Кирково 15“ /Кирково/. На първо място е „Раковски“, на  второ „Кирково 15“, на трето „Берое“ и на последно – „Гръм в рая – Свиленград“.

Турнирът се организира от ВК „Гръм в рая – Свиленград“ в партньорство с  Общинската администрация в Свиленград.