Треньорът на Арда Александър Тунчев: Не заслужавахме загуба от Ботев Сините паднаха с 2:0 у дома

Причините са в това, че не успяхме да вкарамe. Първото полувреме създадохме 3-4 чисти ситуации, в които трябваше да вкараме. През второто полувреме допуснахме може би две грешки и те ни вкараха от тях. Незаслужена загуба днес, но го има и това.

Играем през три дни мачове, след три дни имаме още един. Леко дадохме инициативата през второто полувреме, но не мисля, че до първия гол създадоха ситуации. Стари наши слабости са, че при първата по-сериозна опасност допускаме гол.

Не знам на какво мога да го отдам, при положение, че излизаш очи в очи с вратаря и трябва да вкараш. Със сигурност това се отразява. Работим на тренировка, но за съжаление на мача не се получи.

Ще подходим сериозно в мача за купата. Няма да подценим Литекс. Най-важното е момчетата да се отърсят от това нещо. Ако бяхме отбелязали през първото полувреме днес, мачът щеше да се развие по друг начин”, заяви Тунчев.

Източник: sportal.bg