Арда (Кърджали) загуби приятелската среща срещу ЦСКА 1948

Отборът на ЦСКА 1948 постигна минимален успех с 1:0 над Арда (Кърджали) в контролна среща. В герой за „червените“ се превърна Талис, който заби единственото попадение три минути преди края на първата част.

Първата интересна ситуация се откри пред вратата на Анатоли Господинов. В 7-ата минута Радослав Кирилов направи добър пробив, който обаче завърши със слаб удар право в ръцете на стража на тима от Кърджали.

В 19-ата минута Симеон Василев излезе очи в очи с Анатоли Господинов, но ударът му с десния крак премина на сантиметри от целта.

Три минути преди края на първата част футболистите на Николай Панайотов стигнаха до първия гол. В негов автор се превърна Талис, който се разписа с шут от далечна дистанция.

През второто полувреме темпото падна изключително много, като не видяхме нито едно интересно положение. По този начин ЦСКА 1948 записа минимален успех над Арда (Кърджали) в поредната си проверка.

Източник: Спортал