Крумовград постигна четвърта поредна победа в шампионата

Локомотив София – Крумовград – 0:2 (0:1)
голмайстор: 0:1 Серкан Юсеин 19, 0:2 Александър Колев 90+5
– Локомотив: Красимир Милошев, Антони Иванов, Карлос Франса
– Крумовград: Момчил Цветанов, Серкан Юсеин, Ренан Ареяш, Димитър Тонев
състави:
Локомотив София: Александър Любенов, Диме Димов, Гонсало Кардосо, Мики Орачев (77-Стефан Ламбезе), Красимир Милошев (46-Димитър Митков), Красимир Станоев, Селсо Рапосо (61-Стив Траоре), Антони Иванов (77- Диого Тешейра), Валентин Николов (61-Бруно Франко), Симеон Мечев, Карлос Франса

Крумовград: Янко Георгиев, Божидар Кацаров, Матей Шимич, Клайдер Машедо, Момчил Цветанов (46-Джуниет Али), Вячеслав Велев, Ренан (65-Жак Пехливанов), Диего Рапосо (46-Октай Юсеин), Димитър Тонев (90+2-Калоян Пехливанов), Серкан Юсеин (87-Патрик Луан), Александър Колев

Отборът на Крумовград постигна четвърта поредна победа в efbet Лига, след като се наложи с 2:0 при гостуването на Локомотив София.

Серкан Юсеин и Александър Колев реализираха головете за успеха.

Крумовград изигра отличен мач на стадиона в столичния квартал „Надежда“, като треньорът на тима Станислав Генчев бе подготвил отлично своите играчи за стила на игра на бившия му отбор Локомотив.

В 11-ата минута Александър Колев беше изведен зад защитата на Локомотив София, но вратарят Александър Любенов спаси удара му.

Крумовград поведе в 19-а минута с гол на Серкан Юсеин, който засече центриране на Димитър Тонев.

Юсеин можеше да вкара и втори гол, но Любенов спаси удара му от фаул в 65-а минута.

Локомотив атакуваше хаотично, но също имаше своите ситуации. Симеон Мечев на два пъти през втората част пропусна – първо вратарят Янко Георгиев спаси удара му, а в 86-а минута Мечев не успя да намери рамката на вратата от границата на наказателното поле.

В последните секунди на добавеното време Александър Колев отбеляза втори гол за Крумовград за крайното 2:0.

След четвъртата си поредна шампионатна победа Крумовград е девети с 30 точки.

Локомотив записа осми пореден мач без победа у дома и остава на 13-о място с 22 точки.

Снимка: БТА/Боян Ботев

Източник: bta.bg

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *