Момичетата на „Кирково 15” в битка за класиране на финалите на републиканското по волейбол

Нов живот

Волейболният отбор на „Кирково 15” ще участва на 4 и 5 юни в Стара Загора в турнир за момичета до 13 години.  Възпитаничките на треньора Динко Николов ще се борят за влизане  в тройката, което им отваря пътя към републиканските финали. Другите отбори, който ще участват в турнира, са от Стара Загора, Чирпан, Димитровград и Казанлък.

С големи шансове да играе на финалите е и отборът на „Кирково 15”  до 12 години. Преди дни момичетата заеха второ място на турнир в Казанлък. Предстои им среща с „Берое” /Стара Загора/, която все още не е уточнено кога и къде ще се играе. Победителят ще се класира за републиканските финали.