„Ла фурия“ спечели футболния турнир на есенния панаир в Крумовград

Нов живот

Отборът на „Ла фурия“ спечели турнира по футбол по повод традиционния есенен панаир в Крумовград. В него участваха шест отбора. След жребий всеки отбор игра срещу всеки. Последните срещи се състояха на 7 октомври, като трибуните на мини футболното игрище на градския стадион бяха изпълнени с публика.

Кметът на общината Себихан Мехмед поздрави участниците в турнира и им обеща подкрепа за участия в областни и национални турнири. На победителите бяха връчени купи, грамоти и парични награди, като наградата за първо място е 600 лв., за второ – 500 лв. и за трето – 400 лв. Останалите три отбора получиха по 200 лв. за участие.

Индивидуални отличия бяха връчени на голмайстора на турнира Исмаил Салиф и на най-добрия играч Денис Хамзов.

На второ място в крайното класиране е отборът на село Кандилка, а на трето – „Бели птици“ /Крумовград/.