Крумовград записа единадесети пореден мач в Първа футболна лига без загуба

Нов живот

Отборите на „Етър“ /Велико Търново/  и „Крумовград“ /Крумовград/  направиха равенство 0:0 в мач от 29-ия кръг на Първа професионална футболна лига.

На стадион „Ивайло“ във Велико Търново дербито на новаците в елита до голяма степен разочарова, като головите положения липсваха почти напълно и през двете полувреме. По този начин „Етър“ остана на дъното в класирането с 14 точки и може да се сбогува с елита още след следващия 30-ти кръг, който е последният редовната част на сезона. „Крумовград“ пък се върна на шестата позиция с 41 точки, колкото има и седмият „Ботев“ Пловдив. От началото на пролетния полусезон крумовградчани нямат загуба.

„Крумовград“ игра в състав: Янко Георгиев – Матей Шимич, Божидар Кацаров, Клайдер Машада – Вячеслав Велев, Жак Пехливанов (59-Момчил Цветанов), Ренан Арияш, Джунейт Али – Димитър Тонев (76-Китан Василев), Патрик Луан (88-Октай Юсеин), Алекс Колев/