АРДА U17 стартира с категорична победа новото първенство

Нов живот

Пореден успех белязаха играчите от школата на ПФК АРДА. Тимът от набор U17 бе повече от категоричен при гостуването си на Верея в среща от първенството на Зона Пловдив.

Футболистите водени от ст. треньора Цанко Бисеров поведоха през първото полувреме с две попадения на Георги Папратилов. Главният съдия не отсъди две дузпи за нашия отбор, я в края на полувремето даде такава за домакините, които обаче я пропуснаха.

След почивката младите футболисти на АРДА U17 бяха тотални господари и реализираха още три попадения дело на Ефе Сюлейман, Ефе Ариф и Димитър Хросинков, с което бе оформен, и крайният резултат Верея U17 – АРДА U17 0:5. Следващият мач е на 05.09. от 10:30 часа в Черноочеене срещу Чавдар Пловдив.